přihláška ženy proměny

Gemini | nosící bunda

nosicibunda.cz 

 

Podzimní čas láká k procházkám

krásnou pestrobarevnou přírodou… 

 

A já, jako nadšená nosící maminka jsem začala hledat hezkou a funkční nosící bundu, kterou se synem využijeme od podzimu do jara, do větru, zimy i lehkého deště, na našich oblíbených procházkách kouzelnou přírodou.

 

Objevila jsem firmu Gemini – nosící bunda, ale protože jsem o této firmě nikdy neslyšela, nevěděla jsem, co od bundy můžu očekávat. Zjistila jsem si, že tato firma pochází od nás z Česka a šije v ručně chráněné dílně. Mám ráda kvalitní české šité oblečení. Ale jsem náročná klientka, která má ráda hezký stylový design a zároveň funkčnost a pohodlnost.

 

S majiteli firmy jsem se setkala osobně. A musím říct, že jsou velmi milý manželský pár, který má bezesporu velké zkušenosti v oboru. Dozvěděla jsem se, že nosící bunda vznikla přímo nápadem paní majitelky, díky jejímu nadšení nosit své děti. A řekněme si, pokud děláme produkt pro sebe, uděláme ho opravdu kvalitně. Neváhala jsem tedy se synem vyzkoušet jejich multifunkční nosící ručně šitou softshellovou bundu a napsat na ni recenzi.

 

Vybrala jsem si nové krásné odstíny v provedení kávový melír a modrý melír. Krásně ladí s tóny přírody a skvěle se kombinují téměř s čímkoliv. Nemám ráda křiklavé a příliš vzorované bundy. Výrazné nosící bundy navíc přidávají na objemu, a když si neseme náš nejdražší poklad, chceme působit co nejpřirozeněji.

 

Kávový melír se hodí k černé, bílé, šedé, krémové, čokoládové, tmavě modré, mechové, khaki, vínovému odstínu marsala, i tmavě fialové. Modrý melír vypadá skvěle v kontastu s bílou, černou, šedou, studenou hnědou, tmavě modrou a samozřejmě s dalšími hezkými kombinacemi barev, které máte rády. Držte se hlavně kombinování se studenými odstíny.

 

 

Bunda mě na první pohled velmi nadchla kvalitním zpracováním a materiálem. Voněla novotou, byla jemná a přitom pevná, avšak nebyla těžká. Je ušitá s velmi kvalitního softshellového materiálu. Zahrnuje dvě vsadky pro novorozence a toddler verze pro většího nošence. Dále si můžete doobjednat vsadku těhotenskou. Opravdu skvělé, jak je tato bunda multifukční a rostoucí. Nikdy jsem na bundě neviděla tolik drobných detailů. Trochu mě to zmátlo, ale když jsem si ji oblekla, pochopila jsem, že je opravdu důmyslně promyšlená. Střih je krásně projmutý, aby lichotil ženské postavě. Nemusela jsem dělat žádný kompromis mezi tím, jestli vypadat a cítit se dobře, nebo zda mít raději bundu na praktické využití.  Je dostatečně dlouhá, aby zakryla nožky i většího nošence a nefouká pod ni za chůze. Střih je opravdu krásný při nošení i bez dítěte na běžné oblékání. Moje velikost 36 skvěle odpovídá. Bunda se šije ve velikostech 36 až 44. Bunda samotná neslouží k nošení dětí, je potřeba nosící šatek nebo ergonomické nosítko. 

 

nosicibunda.cz/kavova 

 

Je pravdou, že musíte na začátku u všech detailů a cvočků zapřemýšlet. Jakmile na to přijdete, zjistíte, jak může být nošení pohodlné a opravdu funkční. Disponuje stažením rukávů na cvočky,takže pod ně nefouká, má všitý kvalitní rukávník v případě zimy na ruce, možnost stažení bundy po bocích gumičkou pro větší zúžení, to samé i u vsadek pro dítě, odjímatelná kapuce pro mě i pro nošence. To oceníte při nošení na zádech nebo když se oteplí. U nošence je několik možností nošení jistící kapuce i jako podpěra hlavy v případě, že vám koťáto usne,  dále možnost si zapnout na cvočky pohodlný vysoký nákrčník, regulace velikosti otvoru na zádech kolem krku dítěte. Vsadky a kapse jsou na zip v provedení, které není výrazné a zapínání doplňků jako nákrčník, kapuce je na malé pevné cvočky. Velmi snadno a rychle vše připnete nebo odepnete za chůze. Tyto detaily neubírají kráse právě jednoduchého designu a funkčnosti celé bundy. Jemné a čisté linie bundy jsou dokonalé.

 

modrý melír 

 

Nošení je možné vpředu i vzadu, v těhotenství a také bez vsadek jako běžná softshellová bunda. U nošení vzadu, jsem si všimla přídavného chrániče mých zad a prostoru pro nošence, odkud u jiných bund může lehce profouknout. Takže skvěle doplněné. Chválím nastavitelné cvočky, které jsou na míru rostoucímu dítěti. Bunda splňuje požadavky, které jsem si představovala. Je minimalistická a sportovně elegantní. To je přesně to, co jsem hledala. Žádné výrazné nápisy, cvoky, zipy ani barvy. Navíc jde opravdu o pohodlné nošení od novorozených miminek až po větší nošence a to díky extra vsadce a rostoucím doplňkům. Christiankovi byl v době focení přesně rok, měl 10,5 kg a 80 cm.

 

 

Velmi mě překvapilo, že firma Gemini je tak málo viditelná na trhu. Nabízí sice jeden produkt, za to si ho vyladili do detailů. Prostě kvalitní český a ručně šitý produkt. Kvalita nosící bundy a cena s přehledem konkuruje předním nosícím firmám. Určitě si zaslouží potlesk a moje velké doporučení pro maminky, které si právě vyhlíží podzimní bundu pro sebe a svého miláčka. Neváhejte mě kontaktovat s jakýmkoliv dotazem a využijte skvělé ceny při nákupu této bundy v odkazu níže. Uděláte skvělý a chytrý nákup!

 

 

Výhodný nákup této nosící bundy můžete využít zde:

Nákup bundy kávový melír: 

nosicibunda.cz/kavova

 

Nákup bundy modrý melír:

modrý melír 

 

Nákup bundy odstín tyrkysový:

nosicibunda.cz/tyrkysova 

 

Nákup dalších barevných provedení:

všechny barvy 

 

 

Nošení zdar!:)

Lenka a Christian <3

 

 

 

 

 nahoru

Copyright © 2009 Lenka Petříková | ODKAZY | LaCreative