přihláška ženy proměny

Služby

Lenka

Nabízím kompletní proměny vizáže, poradenství a služby v oblasti vizážistiky, péče o pleť, barevné typologie, módní stylistiky, image konzultace a asistence při nákupech. Dále Vám zajistím levné zapůjčení či koupi z široké škály originálních doplňků a bižuterie.

Produkce -Modelky, lokace, oblečení, pomoc při organizaci Vašich focení, akcí nebo přehlídek.

 

Péče o pleť

Naučím Vás správné návyky v péči o pleť, následuje analýza pleti, rady a tipy přípravků pro Váš typ pleti.

Líčení

Nabízím denní líčení, business make-up, večerní líčení, plesové, párty líčení a extravagance, svatební líčení a fotomake-up.

Denní líčení

klasické, jemné líčení na denní nošení, lehké a přirozené

Business make-up

vhodné pro pracovní den, odlišné dle dané profese

Večerní líčení

výraznější líčení, vhodné na večer

Plesové, párty líčení a extravagance

nápadité, vhodné pro nevšední příležitosti

Svatební líčení

přirozené avšak slavností, nevěsta by měla být nezapomenutelná

Fotomake-up

speciální technika líčení na fotografii, vhodná pro modelky a umělce pro sestavení osobního booku

 

Barevná typologie

Barevná typologie slouží k rozeznání barevného typu člověka. Zjistíte jaké barvy a materiály Vám sluší a jakých se naopak vyvarovat. Šátková metoda, doporučení ideálních barev pro odívání a líčení.

 

Minikurzy líčení

Ženy různých profesí dnes ví, že vizáž je velmi důležitou součástí image. Naučím Vás správné techniky líčení a jak  za 10minut vypadat skvěle. Individuálním přístupem najdeme nejvhodnější styl a typ Vašeho makeupu. Ukáži Vám, jak nejlépe korigovat nedostatky Vaší pleti a které části obličeje naopak zdůraznit. Správným nalíčením můžete vytvořit iluzi dokonalého obličeje.

 

Styling

Styl symbolizuje lidské odívání. Nabízím poradenství při výběru šatníku osobní a profesionální image ženy a muže. Sestavení šatníku a správný výběr doplňků s ohledem na osobnost zákazníka i jeho rozpočet.

 

Asistence při nakupování

Rádi byste si obnovili šatník, ale nejste si jistí, zda si vhodně vyberete? Poradím Vám, jak zbytečně nevyhazovat úspory a pomohu Vám při výběru střihů, barev, látek oblečení  a doplňků přímo šité na míru. Mé služby zahrnují také profesionální asistenci při výběru svatebních šatů, doplňků pro nevěstu, ženicha, družičku. Toužíte po malé či razantní proměně? Nedostatek sebevědomí Vás brzdí od vysněného povýšení či způsobuje vyhýbání se společnosti? Pomohu Vám najít samy sebe a dodat dostatek zdravého sebevědomí.

 

Proměny

Toužíte po malé či razantní proměně? Nedostatek sebevědomí Vás brzdí od vysněného povýšení či způsobuje vyhýbání se společnosti? Pomohu Vám najít samy sebe a dodat dostatek zdravého sebevědomí.

 

Novinka 

Stylistka ONLINE ?

Jste vytížení a nemáte čas na návštěvu stylistky? Přihlaste se ke službě stylistka online a zanechejte svůj kontakt. Dle Vašeho přání Vám zavolám nebo kontaktuji on-line (whatsap, messanger, skype) Po konzultaci s vámi zjistím míry, oblíbené barvy a požadovaný styl. Na základě informací a aktuálních fotografií Vám doporučím konkrétní outfity, doplňky, barvy, střihy. Doporučím módní kousky ve Vašich oblíbených E-shopech. Můžete využít také on-line služby návrh účesu a líčení na míru.

 

Novinka 

VIZÁŽISTKA ONLINE ?

Nabízím profesionální služby, konzultace a poradenství s vizážistkou ONLINE. Doporučím Vám vhodné produkty na pleť i líčení. Zašlu barevnici dle Vašeho typu. Můžete využít také on-line minikurzu líčení, nebo zaslání technik Vašeho ideálního líčení. Doporučím vhodné kosmetické produkty na Vašich oblíbených E-shopech. Můžete využít také on-line služby návrh účesu. 

 

 

RELAX V SALÓNU

image

 nahoru

Copyright © 2009 Lenka Petříková | ODKAZY | LaCreative